MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA NNMTM Lipo Kontour (BTL)

Jest to nowoczesne i zaawansowane urządzenie, które bazuje na technice zwanej AQUAFOREZĄTM, gdzie technologia i impulsy elektryczne pomagają reaktywować w tkankach procesy fizjologiczne, takie jak: mikrocyrkulacja, drenaż limfatyczny czy polepszenie przepływu krwi.

I FAZA – BIOSTYMULACJA LASEROWA LLLT (low level laser therapy) – wykorzystany w tej metodzie laser emituje promieniowanie małej mocy i dostarcza do tkanki energię, która nie podnosi temperatury więcej niż o 1°C. Światło czerwone i niebieskie powoduje efekt troficzny (odżywczy), naprawczy i regenerujący oraz zapoczątkowuje proces odmładzania skóry.

II FAZA – AQUAFOREZATM – do skóry następuje transport składników aktywnych zawartych w żelu za pośrednictwem prądów. AQUAFOREZATM wywołuje głębokie nawodnienie skóry, polepsza jej elastyczność, stymuluje układ limfatyczny i zapewnia długotrwały efekt poprawy jędrności skóry.

Skóra posiada szereg „wejść”, które pozwalają na przenikanie pewnych substancji w jej głąb, są to: mieszki włosowe, gruczoły potowe czy łojowe. Jednak ich nierównomierne rozłożenie na powierzchni skóry i mikroskopijne rozmiary uniemożliwiają wchłanianie substancji. W drugiej fazie MEZOTERAPII BEZIGŁOWEJ NNMTM impulsy elektryczne rozszerzają te niewielkie otwory umożliwiając transport substancji aktywnych w głąb skóry.

Substancje aktywne i żel do AQUAFOREZYTM zawierają duże ilości składników nawilżających, przeciwutleniaczy, DL-Pantenolu, immunostymulantów oraz naturalnych wyciągów roślinnych. Mają one silne działanie przeciwutleniające, odżywiające, regenerujące i nawilżające warstwę mezodermalną skóry.

Wskazania do zastosowania zabiegu:

  • znaczna wiotkość skóry
  • po kuracjach odchudzających
  • potrzeba napięcia i liftingu skóry
  • w okresie menopauzy

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

  • ciąża i okres karmienia piersią
  • wszczepiony rozrusznik serca
  • stosowanie leków przeciwzakrzepowych
  • choroby układu sercowo-krążeniowego
  • choroby nowotworowe

Jak wygląda zabieg?

Zabieg rozpoczyna się oczyszczeniem skóry i delikatnym peelingiem. Kolejnym etapem jest naświetlanie laserem wybranych partii ciała. Następnie wprowadzamy aż 100 ml koktajlu w twarz, szyję, dekolt – skóra jest bardzo chłonna, a efekt spektakularny.

Zabieg jest przyjemny, bezbolesny, w pełni regulowany do indywidualnych odczuć klienta. W trakcie odczuwa się jedynie przyjemne „musowanie” na skórze. Na zakończenie zmywamy pozostałości koktajlu i nakładamy odpowiednie preparaty końcowe.

Jakie efekty po zabiegu?

Cera wygląda przepięknie i nie trzeba nakładać makijażu. Efektem jest idealnie nawilżona skóra, podniesiony owal twarzy, napięcie i redukcja zmarszczek.

Jak postępować po zabiegu?

Zabieg nie wymaga restrykcyjnego postępowania po jego wykonaniu. Doskonałe efekty przynosi natomiast połączenie kuracji w gabinecie z preparatami domowymi Environ.

Polecamy połączyć z:

Schemat terapii:

Seria zabiegowa zależy od stanu skóry. Zazwyczaj jest to pakiet 6 lub 10 zabiegów wykonywanych 2 razy w tygodniu.

 

Cena:

Brzuch

400 zł

Brzuch + boczki

450 zł

Uda przód + wew. strona + kolana

400 zł

Uda tył + pośladki

400 zł

Ramiona

400 zł